Fatih Portakal, Sözcü TV Ana Haber ile Ekranlara Dönüyor

1 Mart’ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV’de yeni gelişmeler yaşanıyor. Yılmaz Özdil’in genel müdürlükten istifasının akabinde Sözcü TV’de peş peşe ayrılıklar yaşanmıştı. Özdil’in akabinde koltuğa Alişer Delek getirilmişti. Artık ise Sözcü TV’den flaş bir transfer haberi geldi. 

1 Mart’ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV’de Genel Müdürlük koltuğuna Yılmaz Özdil oturmuştu. Özdil’in sürpriz ayrılık kararının akabinde kanalda peş peşe istifalar gelmişti.

Özdil’in istifasının akabinde Sözcü TV’nin başına Alişer Delek getirilmişti. İstifalar sonrası yeni transfer çalışmalarına başlayan Sözcü TV idaresi geçtiğimiz Haziran ayında Fox Haber’den ayrılan Özgür Çakmakcı’yı Haber Koordinatörü misyonuna getirmişti.

Özgür Çakmakcı’nın Fox TV’de bir arada çalıştığı Fatih Portakal’la olan yakınlığı ise bomba bir transferi ortaya çıkardı.

Medyaradar’ın haberine nazaran; 2020 yılının son aylarında Fox TV ekranlarına veda eden ve uzun müddettir ekranlardan uzak kalan sunucu Fatih Portakal, Sözcü TV ile mutabakata vardı.

Fatih Portakal, Sözcü TV’de ana haber bültenini sunacak.

Sözcü TV ile muahedeye varan Portakal, 20 Mart’tan itibaren ekranlarda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir