Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları: Bir yerli bir yabancı isim

Fenerbahçe’nin hocası Jorge Jesus, şampiyonluğu Galatasaray’ın kazanmasının akabinde tenkitlerin odağı oldu. Fanatik’in haberine nazaran Fenerbahçe idaresinde Jorge Jesus’un kredisi bitti. Portekizli deneyimli teknik yöneticinin üstünün çizildiğini belirten Fanatik, Fenerbahçe idaresinin gündeminde iki ismin yer aldığını söz etti.

Sarı lacivertli grubun gündemindeki birinci isim, Adana Demirspor’un İtalyan hocası Vincenzo Montella var. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Montella’nın ayrılacağı savlarıyla ilgili şunları kaydetti: “İsteyen istediği yere gidebilir. Almak isteyen de alır. Kimseyi zorla tutacak değiliz lakin ligin bitmesini bekliyoruz.”

SportItalia’nın savına nazaran Montella, Fenerbahçe’nin yeni teknik yöneticisi olmaya yakın. Tarafların masaya oturduğu ve büyük ölçüde muahedeye vardığı öne sürüldü.

ALİ KOÇ’UN GÖNLÜ ABDULLAH AVCI’DAN YANA

Öte yandan Ali Koç’un gönlündeki ismin, geçen dönem Trabzonspor ile şampiyonluk yaşayan Abdullah Aavcı olduğu öne sürüldü. Ali Koç’un misyona geldiği devirden beri 59 yaşındaki teknik adamla çalışmak istediği öne sürüldü. Bu nedenle Abdullah Avcı ile de bir görüşme yapılacağı tez edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir